LOADING...


BMA Kız Öğrenci Yurdu

BMA kız öğrenci yurdu olarak yeni hizmetinize girmekle beraber siz gelecek nesillerimize hizmet etmek bizim için gurur vericidir. Burada alanında uzman kadromuzla hedefimiz sizlere üst seviyede bir yaşam kalitesi sunmanın yanında kendinizi evinizde hissetmenizide sağlamaktır.   Yurdumuzu tercih etmeniz burada bir aile evi yaşantısının huzurunuda hissetmenizi garanti eder ve bunu sizlere hissettirmek için elimizden geleni yapmaktan asla çekinmeyiz. Her zaman önemli olan sizin istek, ihtiyaç ve önerilerinizdir ve her zaman bu konular üzerinde aksiyon almak ise bizim görevimiz..
 BMA kız öğrenci yurdu olarak velilerin mutluluğuda en az öğrencilerimizin ki kadar önemlidir. Velilerimiz çocuklarını gönül rahatlığıyla bilere teslim etmekten çekinmeden yurdumuzu tercih edebilirler.

Genel yurt kavramını bozuyoruz.

Yurt denildiğinde genellikle akla sadece öğrencilik dönemi boyunca kalınacak bir yer gelmektedir ancak biz BMA kız yurdu olarak her zaman akılda kalacak ve gelecektede mutlu hatıralarla anılan bir yurt olmayı hedefleyen bir kurumuz. Bu nedenle öğrencileri anlayıp onların istek ve hedeflerine göre bir alan yaratmak bizim en hedefimizdir. Burayı sadece kalacak bir otel gibi değil aynı zamanda eviniz gibi hissetmeniz adına sizler için sürekli olarak bir çok şey düşünüyoruz ve uygulamaya geçiriyoruz.(Rahatlama odası, kütüphane, etüt odası gibi.)
Ve sizin istekleriniz ve önerileriniz doğrultusunda yurt imkan ve hizmetlerini geliştirmek ve yenilikler eklemeyi hedefliyoruz. Burada bir aile olma isteğimizin altında yatan neden ise sizlerin rahatça problemlerinizi paylaşmanız ve çözüm bulabilmemizin en samimi ve rahat yolu olması. Bu yurt içinde her zaman mutlu olmanız en samimi isteğimizdir.
Daha fazla bilgi için bilgilendirme yazımızıda okuyabilirsiniz.
Tıklayın..

İstanbul için merkezi konum;

İstanbul içersinde yaşanacaksa çoğu kişininde bildiği gibi merkezi bir konumda bulunmak gerçekten çok önemlidir.
Yurt konumumuz olarak merter içerisinde bulunduğumuzdan istanbul içerisinde bir çok popüler konuma rahatça toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun dışında siz öğrencilerimiz için aslında en önemli olan konu kaldığınız yurdun okullara yakın olmasıdır ve tamda isteyeceğiniz gibi BMA kız yurdu bir çok okulun kampüsüne sadece 5-10 dk mesafe yakınlıkta bulunmaktadır.