LOADING...

► 1, 2, 3 ve 4 kişilik Odalar

Değerli misafirlerimiz için odalarında hem rahat bir alan hemde ders çalışabilecekleri bir alanı bir arada tutmak amaçladık. Her misafirimizin oda içinde bir çalışma masası, özel eşyalarını güvende tutmak için kilitli kıyafet dolabı, yiyecek ve içecekleri için buz dolabı yanında iyi bir uyku ve dinlenme keyfi için ortopedik yatak ve yastıklarda bulunmaktadır. Bunların yanında her odada kesintisiz uydu yayını olan televizyonlar bulunmaktadır. Ve en önemli ihtiyaçlardan biri olan internet için ise BMA kız yurdu misafirlerimiz için kullanıma açık yüksek hızlı kablosuz internet mevcuttur.
Detaylar için tıklayın..

► 7/24 Güvenlik ve
7/24 Kamera kayıt sistemi

BMA kız yurdu olarak en çok önemsediğimiz şeylerden biriside güvenliktir. 7/24 güvenlik personeli ve kapalı devre kamera sistemiyle ve bunun yanında da şehir merkezinde olan konumumuz(İstanbul/Merter) ile de her zaman güvende hissetmeniz sağlanacaktır.

► Kütüphane ve Etüt odası

Bir öğrencinin öğrenim süresi boyunca belkide en çok ihtiyaç duyacağı şeylerden biriside rahatça ders çalışabileceği bir alandır. Bizler de bunu düşünerek sizin için özel dekore edilmiş sessiz sakin ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak kaynaklarda içeren bir kütüphane ve etüt odası tasarladık.

► Çamaşırhane ve ütü odası

Tabiki günlük ihtiyaçlarınızıda unutmadık, BMA kız yurdu olarak bina içerisinde bir adet çamaşır odası ve ütü odamızda bulunmaktadır ve burada çamaşırlarınızın yıkanması ve ütülenmesi için steril bir ortam oluşturduk.

► Her gün açık büfe kahvaltı

Güne en iyi başlamanın yolu da tabi ki iyi bir kahvaltıdan geçer bunu bildiğimiz için sizlere her sabah özenle en kaliteli yiyecek ve içecekleri içeren bir açık büfe kahvaltı keyfi sunuyoruz. Hemde ekstra bir ücret talep etmeden.

► Rahatlama Odası

Yurdumuz bünyesindeki öğrencilerimizin bazı dönemler stresli zamanlardan geçebileceğini de biliyoruz. Bu yüzden biraz dinlenip rahatlayabilecekleri bir oda tasarlamaya karar verdik.
 Rahatlama odası adını verdiğimiz odamızda arkadaşlarınızla rahatça oturup sohbet edebilir ve sosyalleşebilirsiniz. Rahat armut koltuklarda oturup dev ekran televizyonda topluca bir seyir zevki yaşamanızda mümkün..


► Kız yurdu fiyatları için arayın.

Bma kız yurdu olarak diğer kız yurdu fiyatları ile kıyaslanmayacak derecede uygun fiyat ve hizmet kalitesi sunmak hedefimizdir sizde fiyatlar, genel bilgi ve kayıt için hemen arayın.