LOADING...

Biz BMA Özel kız yurdu olarak bir çok İstanbul kız yurtları arasından sıyrılarak farklı ve öğrencilerin istek, ihtiyaç ve önerilerini anlayıp her zaman bu konular üzerinde öğrenciler için hizmet vermeyi prensip edinme üslubuyla kurulduk. Öncelikli düşüncemiz ise siz değerli misafirlerimiz için sadece kalacak bir yer değil evinizin konforunda yaşanacak bir yer olmayı hedef almaktır. Bir çok İstanbul kız yurdu ile farkımız budur.
 Burada her zaman sıcak ve güvenli bir ortamda yaşayacağınızı garanti ederiz.

istanbul kız yurdu

İstanbul kız yurtları içinde farklı bir yerde sayılan BMA Özel kız yurdunda öğrencileri zorlayacak olan kurallar yoktur. Bu yüzden siz misafirlerimiz rahat ve keyifli bir şekilde yurt imkanlarından faydalanabileceksiniz. Yurdumuzun tüm hizmet ve imkanları sayesinde verimli bir öğrenim hayatı geçirmeniz garanti altındadır.
Bu atmosferi size yaşatmak için ise her gün binamızın temizliği ve bakımı itina ile yapılmaktadır. Nevresim takımları sık sık yenilenip temizlenmektedir, 7/24 sıcak su imkanı ve ısıtma sistemimiz vardır. Güvenliğiniz ise aynı şekilde 7/24 kamera sistemi ve güvenlik görevlisi ile sağlanıp merkezi konumumuz sayesinde de hiçbir zaman güvenlik konusunda bir tereddüdünüz olmayacak şekilde planlanmıştır.

Bir çok İstanbul kız yurdu ile farkımız odalarımız ve imkanlarımız

Odalarımızda ise siz değerli misafirlerimiz için konforlu bir alan ile eğitim alanını bir arada tutmayı planladık, odalarımızda her misafirimizin kendine ait bir çalışma masası, kişisel eşyalarınızı da güvende tutmak için bir adet kilitli kıyafet dolabı, rahat bir uyku için ortopedik yatak ve yastıklar, yiyecek ve içecekleriniz için mini buzdolabı, televizyon ve televizyon için kesintisiz uydu yayını gibi imkanlarından yanı sıra tüm BMA istanbul kız yurdu misafirlerimizin kullanımına açık kablosuz yüksek hızlı internet hizmeti de mevcuttur.
 Odalarımızda, bina içinde ve diğer hizmetlerimizde de her şey sizin gereksinimleriniz ve fikirlerinize göre tasarlanmış ve düşünülmüştür. Aktif bir hayat ve yanı sıra öğrenim gerekliliklerini de yerine getirebilmeniz için odalarımız özel olarak tasarlanıp döşenmiştir. Tüm bunlar yurdumunuz temel önceliğinin siz öğrencilerimizin memnuniyetine odaklı olduğunun göstergesidir.

İstanbul kız yurtları arasında merkezi konumumuz ile hayatınız kolaylaşacak.

 İstanbul’un göbeğinde Merter’de merkezi konumumuz ile bir çok üniversiteye 5-10 dakika içinde rahatça ulaşımınızı sağlamanız öğrenim hayatınızda gerçekten fark yaratacak ve hayatınızı fazlasıyla kolaylaştıracaktır. Yıldız Teknik Üniversitesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi gibi üniversiteler bunlardan sadece bir kaçı, tam liste için aşağıdaki linkten yurdumuza yakın üniversiteleri inceleyebilirsiniz.
Tıklayın..

 Ayrıca yurt konumumuz olarak İstanbul’un önemli bir çok noktasına da rahatlıkla toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz.(Beyoğlu, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Bakırköy, Avcılar, Kadıköy gibi)
Bizi İstanbul kız yurtları arasında öne çıkartan en önemli özelliklerden biri konumumuz ancak bina içi imkanlarımızla da sizlere uygun fiyatlı rahat ve huzurlu bir kız yurdu sunmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.
 BMA kız yurdunda geleceğimiz olan öğrencilerimize ekonomik fiyatlarla en kaliteli yurt yaşamını sunmak en büyük hedeflerimizden biridir. BMA Özel İstanbul kız yurtları olarak en fazla 4 kişilik odalar ile hizmet vermekteyiz. Bunun nedeni ise öğrencilerin rahatlığını ve konforunu sağlama konusunda büyük önem taşımasıdır.

İstanbul kız yurtları arasında en çok sizi düşünen yurt.

 Öncelikle siz öğrencilerimizin rahatça ders çalışabilmeleri için özel dekore edilmiş sessiz ve sakin etüt odası ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak kaynaklarda içeren kütüphanemizde sizlerin öğrenim yaşantınızı da kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.
Burada sizin istek ve ihtiyaçlarınıza en iyi yanıtları alabilmeniz adına personellerimiz de konusunda uzman ve deneyimli kişilerdir. Bu nedenle de diğer İstanbul kız yurtları arasından sıyrılıyoruz. Bunun yanı sıra siz misafirlerimiz için güne zinde başlamanın en iyi yolunun iyi bir kahvaltı olduğunu biliyoruz bu yüzden ekstra bir ücret olmadan kafeteryamızda sizlere her sabah özenle ve en kaliteli yiyecek ve içecekleri içeren bir açık büfe kahvaltı keyfi sunuyoruz. Çoğu İstanbul kız yurdu içerisinde böyle bir hizmet bulunmamakta veya ekstra ücret talep edilmektedir.      

Öğrencilerin stresli zamanlardan geçebileceğini ve bazen biraz kafa dinleyip rahatlamak isteyeceği ayrı bir alan da isteyebileceklerinin farkındayız tabi ki bunu da göz önünde bulundurarak sizler için rahatlama odası adını verdiğimiz bir oda tasarladık bu odada ise rahatça oturup diğer arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz ve sosyalleşebileceğiniz bir çok armut koltuk yanında odalarda standart bulunan televizyonunuzun yanı sıra toplu bir şekilde seyir zevki yaşamanız içinde dev ekran bir televizyonumuz bulunmaktadır.

istanbul kız yurtları bma

Her zaman kişisel ihtiyaçlarınızı da düşünüyoruz.

Tabi bunların yanı sıra ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir adet çamaşır odası ve ütü odamızda binamız içerisinde mevcut bulunmaktadır burada çamaşırlarınızın yıkanması ve ütülenmesi için steril bir ortam mevcuttur. Siz de bu konforlu ve rahat ortamda güven içerisinde bir yurt yaşamı için hemen bizimle iletişime geçin ve neden bu şekilde bir çok İstanbul kız yurdu ile ayrıldığımızı fark edin.
İstediğiniz zaman günün her saatinde telefon ile arayıp bilgi alabilir veya kayıt işlemlerini başlatabilirsiniz. BMA Özel kız yurdunda her olası ihtiyacınızın bir çözümü vardır ve yardımsever personellerimiz size herhangibir konuda yardımcı olmaktan asla çekinmeyeceklerdir.
İletişime geçmek için tıklayın..

Diğer bir çok istanbul kız yurdu aksine önemli olan sizin istekleriniz..

Misafirlerimiz olan siz öğrencilerin görüş ve istekleri de dikkate alınarak her zaman yenilikler ve değişikliklere açık bir yapıda olduğumuzuda belirtmeliyiz. Sizlerin şikayet, öneri ve görüşleri bizler için her zaman çok önemlidir ve kurumumuzu şekillendirmede baş rol oynamaktadır. Çoğu İstanbul kız yurdu için bulundukları konumları gerek güvenlik gerek yaşam kolaylığı açısından çok önemlidir ve bu sebeplerden dolayı merkezi bölgelerde olmalıdırlar. BMA kız yurdu ise İstanbul-Merter de ki merkezi konumu sebebiyle bir çok üniversite öğrencisinin birinci tercihi olabilecek konumdadır.
Diğer yazılarımızı da takip etmek için bloğumuzu inceleyin. Link.

Bizi sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.
Facebook
Instagram