LOADING...

Neden bu yurt ?

 
 

Biz, bu kadar yurt içinde BMA olarak, her öğrencinin yaşam ve eğitim kalitesini arttırmayı, ona yeni bir aile ortamı sunmayı hedef edinmiş bir kuruluşuz.
Bir öğrencinin yaşam alanı, aldığı eğitimin kalitesini doğrudan etkilemektedir. Malesef bir öğrencinin evinden, ailesinden uzak yurt hayatı yaşaması ona günlük hayatında zorluklar çıkaracağı gibi psikolojik durumunu da etkilemektedir. Bu durum öğrencinin eğitim hayatını da paralel olarak etkiler ve aldığı eğitimin kalitesini düşürür. İşte bu yüzden biz, BMA Özel kız yurdu, öğrencilerimize bir ev konforu, bir yuva sıcaklığı ve aynı zamanda onlara her anında yardımcı olabilecek bir aile sunmaktayız.
İşte bu yüzden bu kadar yurt arasından bizi seçmelisiniz. Kısacası deneyimli kadromuzla öğrencilerimizin BMA Özel kız yurdu’nda rahatça yaşayıp eğitimine devam edebileceği ve siz değerli velilerimizin gönül rahatlığıyla kızlarınızı emanet edebileceği güven dolu bir ortam sunmaktayız.

 
 

BMA kız yurdu olarak ne vadediyoruz ?

 
 

BMA kız yurdu olarak yeni bir yurt olsakta gelecek nesillerimiz sizlere hizmet vermenin bizler için gurur verici bir durum olduğunun farkındayız. Her zaman öğrencileri anlayıp istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere hizmet vermek ve imkan sunmak bizlerin misyonudur. Bunu başarmak için sizi anlayıp dinleyecek alanında uzman kadromuzu her zaman sizlerin yanında göreceğinizden emin olabilirsiniz. Ve bir hedefimizde sizlere üst düzey bir yaşam kalitesi sunmaktır.
Burada evinizde olmadığınızı düşünmeniz gayet normal belkide ilk etapta sizler için üzücü bir durum olarak bile gelebilir ancak biz böyle hissetmemeniz ve düşünmemeniz için elimizden gelen her şeyi yapmakla beraber sizleri kendi aile evinizin huzuru ve konforunda yaşatmayı garanti ediyoruz. Her zaman önemli olan sizin ihtiyaç, istek ve önerileriniz ve bu konular üzerinde problemlerinizi çözmek ise bizim görevimizdir.
Bma kız yurdu galerisi içerisinde bina ve odalarımızıda inceleyebilirsiniz.
Tıklayın..
Bu yurt içinde sadece öğrencilerimizin değil velilerimizin de huzuru bizler için çok önemli. Velilerimizi de anlıyor ve özellikle bir kız yurdu için çocuklarının her zaman güvenli ve rahat bir ortamda yaşamasını istediklerini biliyoruz. 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen ve kayıt altında olan tesisimizde aynı zamanda 7/24 güvenlik personelimizde bulunmakta. Bu yüzden siz velilerimiz çocuklarını bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz..